UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Warsztaty malarskie

Warsztaty malarskie prowadzone są metodą „Vedic Art.” (malarstwo intuicyjne). Malowanie intuicyjne - co to właściwie jest?

Otóż malowanie to jeden ze sposobów wyrażania siebie. Nie musisz umieć malować, ani znać technik. Po prostu malujesz to, co Ci w sercu gra. Odkrywasz siebie, swoje prawdziwe " ja ", otwierasz się na kreatywność, która drzemie w Tobie. Nabierasz odwagi w wyrażaniu siebie. Wypełnia Cię radość z samego procesu tworzenia. Po prostu stajesz się nie tylko TWÓRCĄ -swoich obrazów, ale także swojego ŻYCIA.

W trakcie warsztatów powstają piękne, naładowane energetycznie obrazy. Poprzez malowanie uczestnicy budzą w sobie kreatywność, intuicję oraz wewnętrzną mądrość, która ulega zapomnieniu w toku codziennych spraw, wyrażają to, co czują. Odnajdują również odczucia niczym nieograniczonej wolności, indywidualnego myślenia, samostanowienia, wzięcia odpowiedzialności za swoje kreacje. Jest to połączenie sztuki z rozwojem osobistym. Każdy uczestnik warsztatów ma zapewnione od dwóch do czterech podobrazi, sztalugi, farby, pędzle i inne niezbędne materiały.

Dzięki warsztatom uczestnicy:

  • budzą w sobie pasję i wrażliwość artystyczną, otwierają się na sztukę;
  • doznają redukcji stresu, pozbywają się blokad i ograniczeń, lepiej poznają samych siebie;
  • uczą się twórczego, spontanicznego myślenia, rozbudzają kreatywność w każdej dziedzinie życia;

Prowadzi: Jadwiga Michalak, Malowane rozmowy