UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Przedsiębiorca Przyszłości

Praca zawodowa jest jedną z najbardziej istotnych aktywności dorosłego człowieka. Zadowolenie z pracy z ogromną siłą rzutuje na ogólną satysfakcję i wpływa na inne obszary życia. Program „Przedsiębiorca Przyszłości” skierowany jest do przedsiębiorców, kadry zarządzającej oraz pracowników po to, by wyzwolić i ukierunkować w nich na nowo energię, która przełoży się na większą efektywność w pracy oraz jeszcze lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym.

To jedyny program w Polsce, który w holistyczny sposób dba o potrzeby człowieka, łącząc troskę o ciało i umysł. Dołączając do programu „Przedsiębiorca Przyszłości”, pozwalasz sobie na luksus, profesjonalizm i pozytywne zmiany.

Udział w programie „Przedsiębiorca Przyszłości” pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy, wydajność i efektywność pracowników oraz na ustanowienie harmonii życia zawodowego i prywatnego. Daje wytchnienie ciału oraz pokazuje metody i narzędzia, które pozwalają na nowo zyskać energię i witalność, odczuwać pasję i uczą, jak w najlepszy dla siebie sposób reagować na codzienne wyzwania, by czuć się osobą spokojną, zadowoloną i spełnioną.

Fundacja Harmonia Życia współpracuje z Placówką Kształcenia Ustawicznego Neo Sea, która organizuje liczne warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców.

W ramach programu Przedsiębiorca Przyszłości, przedsiębiorcy przekazujący 1% podatku dochodowego swojej firmy otrzymują za równowartość kwoty 1% szkolenia psychologiczne i prawne.

Więcej informacji: Oferta Szkoleń (plik PDF)