UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Bezpłatne szkolenia dla pracowników, kadry i wolontariuszy działających na rzecz osób niepełnosprawnych pn. „Wypalenie zawodowe i elementy mobbingu w pracy z osobami niepełnosprawnymi

Fundacja Harmonia Życia przystąpiła do realizacji projektu współfinansowanego przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON pn. „Wypalenie zawodowe i elementy mobbingu w pracy z osobami niepełnosprawnymi”.

Realizowane zadanie pn. „Wypalenie zawodowe…” to specjalistyczne, bezpłatne szkolenia oraz spotkania  indywidualne kierowane do kadry, opiekunów i wolontariuszy zaangażowanych w proces rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych.

Celem głównym szkoleń jest przeciwdziałanie procesowi wypalenia zawodowego wśród pracowników i wolontariuszy pracujących z osobami niepełnosprawnymi, ponieważ właśnie ta grupa jest najbardziej narażona na to zjawisko. Podadto, połączenie wypalenia zawodowego i mobbingu podczas szkoleń, pozwala uświadomić pracownikom i wolontariuszom, jak cienkie są granice w traktowaniu i komunikacji z osobami niepełnosprawnymi.