UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

HISTORIA Harmonii Życia

  • W listopadzie 2010 roku narodziła się HARMONIA ŻYCIA, w której Ania zaczęła używać swojej nieprawdopodobnie rozwiniętej intuicji oraz wrodzonych umiejętności doradztwa życiowego w pracy z ludźmi. W błyskawicznym czasie Harmonia Życia zyskała sobie wielu zwolenników, a Ania każdego dnia pokazuje nam wszystkim jak należy korzystać z dobrodziejstw Wszechświata i odnosić sukces na każdym polu naszego życia.
  • W roku 2011 Harmonia Życia wzrastała każdego dnia, do Harmonii Życia przybywali znakomici goście współtworząc wspaniałą kolebkę człowieczeństwa.
  • Od stycznia 2012 roku Harmonia Życia rozpoczęła nowy rozdział jako FUNDACJA HARMONIA ŻYCIA!
  • Od 2012 r. Fundacja Harmonia Życia aktywnie pozyskiwała i pozyskuje środki finansowe na realizację zadań publicznych i projektów własnych z zakresu wspierania m.in.: osób niepełnosprawnych i ich członków rodzin, a także kadry, wolontariuszy i opiekunów działających na rzecz osób niepełnosprawnych; osób pozostających bez zatrudnienia; matek powracających na rynek pracy; młodzieży w wieku 14-18 lat; seniorów.
  • W 2013 r., Fundacja wprowadziła 5 autorskich, stałych programów w ramach, których realizuje swoje cele statutowe tj. Radosne Macierzyństwo, Edukacja Jutra, Człowiek i jego możliwości, Przedsiębiorca Przyszłości, Harmonia Seniora.
  • W 2014 r., nastąpiło rozszerzenie autorskiego - stałego programu Fundacji pn. „Radosne Macierzyństwo”. W inauguracji programu w nowej odsłonie podczas uroczystej konferencji udział wzięli m.in. Wicemarszałek Województwa Opolskiego Tomasz Kostuś, Członek Zarządu Województwa Opolskiego Barbara Kamińska, dyrekcja Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu oraz przedstawiciele personelu medycznego, mediów, innych organizacji i partnerów społecznych programu, a także mam i przyszłych mam.
  • W 2015 r., nastąpiła oficjalna i uroczysta inauguracja autorskiego, stałego programu Fundacji Harmonia Życia pn. „Edukacja Jutra” z udziałem Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej.