UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Archiwum aktualności

W podziękowaniu za przekazany 1 % podatku - BEZPŁATNE warsztaty rozwoju osobistego Neo Sea - w nowej odsłonie!

Fundacja Harmonia Życia w podziękowaniu za przekazany 1 % podatku informuje, iż cykl warsztatów rozwoju osobistego Neo Sea, który rozpoczyna się 7 października 2015 r. o godz.: 17:00 będzie BEZPŁATNY! Warsztaty będa odbywać się w każdą środę. Kolejne spotkanie już 14 października 2015 r.

----- Aktualizacja 24.10.2015 ------

Drodzy Państwo,

przypominamy, iż w dniu 28 października 2015 r., zgodnie z informacją podaną podczas warsztatów, zajęcia się nie odbędą!

----- Aktualizacja 24.10.2015 ------

 

Dzisiejszy świat pełen jest pędu i ograniczeń, które tłumią potencjał człowieka i sprawiają, że traci radość z życia i poczucie, że podąża we właściwym kierunku.

Warsztaty prowadzone autorską metodą Neo Sea służą wewnętrznemu rozwojowi,  sprawiając, że łatwiej osiągnąć równowagę oraz zyskać energię i radość na każdy dzień.

Neo Sea to siedem podstawowych obszarów, z którymi pracuje człowiek, otwierając się na nowe, ukryte w sobie możliwości. Poznaje pracę umysłu, uaktywnia kobiecość i męskość, odbudowując poczucie własnej wartości.  Układa emocje, tworzy komunikat z sobą samym, aby dotknąć pasji i talentów w pełnym połączeniu z intuicją. Neo Sea został stworzony i dopasowany do potrzeb człowieka na każdym jego etapie życia tak, aby każdy w zależności od swoich potrzeb mógł sięgnąć po źródło inspiracji w tworzeniu swojego nowego wymiaru możliwości w życiu.

Człowiek w pełnej harmonii, to człowiek świadomy, który wie do czego dąży i jaką ścieżką życiową i zawodową ma podążać, by cieszyć się zdrowiem, radością,  spełnieniem i pełną satysfakcją ze swoich wyborów.


Co zyskujesz

Dzięki udziałowi w szkoleniu poznajesz dotąd nieuświadomione możliwości Twojego umysłu oraz praktyczne techniki i narzędzia do codziennej pracy nad rozwojem swojego potencjału. Przenalizujesz schematy i programy, które nosisz w swoim umyśle, przyjrzysz się im i wyeliminujesz te, które Ci nie służąc zastępując je nowymi. Zaczniesz wykorzystywać swoje myśli, wyobraźnię i cały umysł do realizacji swoich celów. Poznasz sekret, który zna jedynie 1% najbogatszych ludzi w świecie.

 

Życie zawodowe:

Życie prywatne:

Ciało:

Skuteczniejsza realizacja zadań, celów i pasji Wyzbycie się barier i blokad Odprężenie
Maksymalizacja wykorzystania swojego potencjału Samoakceptacja, zdrowe i szczęśliwe relacje Utrata złych nawyków
Poprawa stosunków w pracy Rozwój pasji Zdrowe i świetne samopoczucie
Zwiększenie zysków Poprawa komunikatu z sobą i innymi Radość i energia

 

  • Start: 7 października 2015 r.;
  • Zapisy 5 października do godz.: 15:00 (na zajęcia wchodzą wyłącznie osoby z listy);
  • Miejsce: ul. Kościuszki 22/5;
  • Cykl trwa 3,5 miesiąca (można zapisywać się na poszczególne elementy);
  • Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek w godz.: 17:00-19:30;
  • Zapisy pod numerem telefonu: 721 782 222;
  • Ilość miejsc ograniczona.
  • UWAGA! Miejsce Warsztatów: RCRE ul. Głogowska 27!

Szczegóły na stronie internetowej: www.szkolaneosea.com