UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Archiwum aktualności

24 listopada 2015 r. Uroczysta Premiera wyjątkowej przypowieści autorstwa Anety Gibek-Wiśniewskiej "Wędrowiec i Geniusz... opowiedz co u Ciebie słychać"

Wielka PREMIERA!

Zapraszamy serdecznie na uroczystą Premierę przypowieści autorstwa Anety Gibek-Wiśniewskiej pt. "Wędrowiec i Geniusz... opowiedz co u Ciebie słychać." w dniu 24 listopada 2015 r., o godz.: 17:00.

O przypowieści:

Autorka przypowieści obsadza w fikcyjnych realiach autentyczne historie bohaterów, którzy w codziennej pogoni, zatracili najważniejsze wartości. Życiowe zakręty, z pozoru nierealne rozwiązania i pytania bez odpowiedzi, znajdują receptę na sukces w prostych w przekazie historiach ludzi, których losy splatają się na kartach przypowieści. Sprawnie ukryte psychologiczne spojrzenie na najpopularniejsze dzisiaj problemy egzystencjalne, pozwalają czytelnikowi odnaleźć wskazówki, jak świadomie budować swój potencjał. Przypowieść stanowi obowiązkową pozycję dla każdego, kto choć raz w życiu poczuł się zagubiony i poszukuje nowych możliwości dla każdego nadchodzącego dnia.

Wielkie ODLICZANIE DO PREMIERY!

Ilośc miejsc ogranioczona!
Zapisy telefoniczne, smsowe pod nr tel.: 721 782 222 lub poprzez e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 23 listopada 2015 r. do godz.: 14:00!